Холівар через котів у міській раді Рівного (ВІДЕО)

Права бездомних котів зхаищає відчайдушна рінвнка, яка вже не розраховує на допомогу мера

Проект рішення про захист бродячих котів, який розробило управління ЖКГ міста, викликав справжній скандал на засіданні бюджетної комісії Рівнеради.

Нагадаємо, такий проект управління ЖКГ розробили після того, як петиція захисників тварин набрала 300 голосів. Активісти вимагали визнати бездомних котів частиною екосистеми Рівного.

Активісти доводили, що за відсутності стерилізаційного центру та місця, де можна було б утримувати бродячих котів взимку, рівняни повинні допомагати тваринам самотужки. Говорить активістка Наталія Ющук:

У нас стерилізаційний центр мав бути добудований у 2014 році. Але цього не відбулося. Тому там можна у клітках перетримувати виключно собак. Коти ж у вольєрах помирають.

Втім із такою пропозицією, як виявилось, не згодні деякі директори ОСББ та навіть депутати Рівнеради.

Начальник управління ЖКГ Ярослав Сахнюк її підтримав, зауваживши, що не відбудеться нічого страшного, коли кілька тварин будуть жити у підвалах будинків:

У Рівному виходить, що одні підвали в будинках відкриті, а інші закриті. Через це всі тварини лізуть туди, де відкрито. Якщо ж усі підвали будуть відкриті, то коти в них розчиняться. Окрім цього, вони там ловитимуть шкідників.

Відео суперечки ви можете подивитися нижче:

Нагадаємо, що на останній сесії депутати міськради заборонили відлов вуличних котів, а також виділили 99 тисяч гривень на їхню стерилізацію. Утім доступ до вищезгаданих приміщень надати владці не можуть, адже вважають, що виконання саме цього пункту проконтролювати неможливо.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень