Рівняни зіграють у бейсбол з чемпіонами України

Цієї неділі на стадіоні «Хімік» зійдуться рівненська команда «Вест Сайд» та чемпіон України 2015 року - київська команда «Ангел». За словами представника рівненської команди «Вест Сайд» Євгена Чорногорського, гра матиме класифікацію як «товариська»:

Торік була створена команда з гравців, які раніше колись грали. Це всі 30+. Вони обіграли в Києві, з 7 команд зайняли третє місце, попали у Вищу лігу київську. Товариські ігри між київською командою «Ангел», другого числа (2 жовтня – авт.), вона буде тут,  з рівненською командою відбудеться, і 9-го числа буде матч-відповідь в Києві.

Як каже Євген Чорногорський, якщо ця серія ігор піде по плану, то на наступний рік є у планах створити завершальний осінній турнір, куди будуть входити не лише команди із України, а й з Польщі.

Додамо, що товариська гра між рівненським «Вест Сайдом» та київським «Ангелом» відбудеться цієї неділі на стадіоні «Хімік». Початок о 14-00. 

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень