Рівненським спідвеїстам на Мототреці псують майно

Зокрема, такою інформацією поділився керівник «Клубу Вболівальників Рівненського Спідвею» Сергій Головня

Він розповідає, що на минулих змаганнях на Мототтреці, коли збірна України змагалася зі збірною Європи, не працював зелений світлофор. Як виявилося, хтось перерізав кабелі живлення. Також на  цих змаганнях перед початком вийшла з ладу стартова машинка. Щоправда, її судді встигли поремонтувати.

А вже минулого тижня після підписання договору про оренду Мототреку на 2 жовтня, вночі «доброзичливці» попсували проводку та повиривали розетки. В зв’язку з цим кілька днів була змушена працювати ціла група електриків, аби відремонтувати все до гонки.

Як розповідає Сергій Головня, після змагань спідвеїсти звертатимуться з цією проблемою до поліції. Далі пряма мова:

Після змагань вийдемо на патрульну поліцію, яка, сподіваємося, піде нам на зустріч і буде хоч іноді заїжджати на Мототрек в темну пору доби. Тому що там, на одній стороні Мототреку, там де поливалки та трактори заїжджають, там взагалі світла немає і буває вночі небезпечно.

Втім, хто це робить і з якою метою – спідвеїстам невідомо. Нагадаємо, завтра, 2 жовтня на рівненському мототреці відбудеться Міжнародний Турнір зі спідвею серед пар на "ПРИЗ ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ".

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень