8-ма частина «Гаррі Поттера» - вже у Рівному

Книгу «Гаррі Поттер та прокляте дитя» рівняни зможуть купити вже сьогодні о 20:00 в книгарні «Є»

Вийшла книга у видавництві «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА». Саме це видавництво презентувало і всі попередні сім книг українською мовою.

«Гаррі Поттер та прокляте дитя» - це не звичний прозовий роман, а п'єса написана драматургом Джеком Торном за оригінальним сюжетом Ролінґ . Сама авторка назвала це продовженням серії романів.

У новій книзі головним героєм стає молодший син Гаррі - Альбус Северус Поттер, який заводить дружбу з сином Драко Мелфоя Скорпіусом. Розпочинається вона з подій, описаних в епізоді сьомої книги. 

30 вересня – офіційний старт продажів книги українською мовою. В Рівному сьогодні книга з’явиться лише в одній книгарні «Є».

В самій же книгарні очікують на аншлаг, розповідає представник книгарні «Є» Марк Оплачко:

Як і по всій Україні, в нас «Гаррі Поттер» почне продаватися з восьмої години, не раніше. Я думаю, що буде черга, тому що багато людей бачили інформацію у Фейсбуці, багато запитували, багато дзвонили в книгарню

Щодо ціни, то сьогодні книгу можна буде придбати за 119 гривень, а від 1 жовтня ціна зросте до 139 гривень за примірник.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень