Рівняни вимагають не підвищувати вартість проїзду у маршрутках

Відповідну петицію розмістили на сайті міської ради

Автором петиції під назвою «Заборонити підвищення вартості проїзду в маршрутних автобусах міста Рівного» виступив Дмитро Козачок.

Збір підписів триватиме до 1 квітня 2017 року. Петицію розглядатиме міська влада, у разі якщо вона за зазначений термін назбирає 300 голосів. 

У петиції йдеться (текст без змін):

Петиція передбачає заборону виконавчим комітетом міської ради підвищувати вартість проїзду та залишити його на рівні 3 грн. 
На найближчому засіданні виконачого комітету Рівненської міської ради розглянути питання про заборону підвищення вартості проїзду. 

Перевізники подали до управління транспорту нові розрахунки, в яких вимагають підняти проїзд до 4 грн та 25-ти копійок. Логічно, що виконком, як і минулі рази, затвердить на кілька копійок менший тариф, а саме 4 грн.

Варто зауважити, на те, що реального пасажиропотоку у маршрутках, на сьогоднішній день,  визначити не можливо, тому виконком та управління транспорту спираються на дані, які їм дають самі перевізники. 
Поруч з тим,  перевізники систематично порушують умови договору. Автобуси їздять не за графіками, а також за власною ініціативою з'їжджають із маршрутів у вечірній час. Стан обслуговування та самих автобусів жалюгідний. Якість послуги не відповідає вищій вартості проїзду. 

Прошу передбачити рішення виконавчого комітету, яким угоди про перевезення будуть розірвані із перевізниками, які їх порушують.


Нагадаємо, попередньо повідомлялося, що члени міськвиконкому розглядатимуть питання зміни вартості проїзду у маршрутках міста на своєму засіданні у березні. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень