З перевізниками маршруту «Рівне-Здолбунів» вдалося домовитися про плату за проїзд

З ними вчора  зустрічалися представники управління інфраструктури Рівненської облдержадміністрації

Нагадаємо, що перевізники нещодавно підняли вартість проїзду на маршруті «Рівне-Здолбунів». В тому числі й підвищили плату за проїзд по Рівному з 3 до 4 гривень. Це притому, що не мають права зупинятися у місті, бо не погодили зупинки у Рівному з міською владою. Також не погодили розмір плати за проїзд. Тож депутат міськради Рівного Назарій Поліщук звертався з цього приводу до міського управління транспорту та обласного управління інфраструктури.

Що вдалося зробити – розповідає Назарій Поліщук:

Вдалося завдяки перемовинам з перевізниками вчора досягти консенсусу, що вони зупиняються. Але необгрунтований тариф вони з мешканців Рівного і з гостей, які користуються цим видом транспорту, брати не будуть. Вдалося, відповідно, і захистити інтереси не тільки рівнян, а ще й здолбунівчан.

Тож, каже Назарій Поліщук, і за проїзд по Здолбунову з пасажирів теж братимуть 3, а не 4 гривні. Адже перевізники погодилися дотримуватися законодавства. Допомогло цьому, каже депутат, і те, що при Рівненській облдержадміністрації було створено гарячу лінію, на яку можна було поскаржитися на необґрунтоване підвищення цін у маршрутках. Номер гарячої лінії 0 800 500 078.

До речі, зменшення ціни за проїзд, як повідомили з Рівненської облдержадміністрації, відбулося і на маршрутах Рівне-Новоукраїнка - з 12 до 11 гривень, Рівне-Житин – з 6 до 5 гривень, Рівне- Рогачів – з 10 до 9 гривень.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень