![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Був суд
Фірма-забудовник «Рівненська Брама» продала рівнянам уже продані квартири. Після того, як в житловому комплексі люди придбали десять помешкань, виявилося, що оселі вже мають власників. Напередодні у Рівненському міському суді розглядали справу щодо права власності на житло. Андрій Федорчук – так звати чоловіка, який викупив одразу десяток кварир, позивався до Наталії Кізім та Віталія Мерікова.
Наталія Кізім:
Купила квартиру за 800 тисяч. Ми позичали в родичів, аби купити помешкання. Це для нас немаленькі гроші. В нас є гроші пайової участі. Поки в квартиру не можу потрапити, бо комплекс побудували, але ще не здали.
Одразу двоє людей звернулися за захистом до одного адвоката – Алли Філатової. Юрист розповідає про ситуацію докладніше:
До мене звернулися майже одночасно два клієнти, які говорили про те, що їхні кваритири «задвоєні». Вони через банк оплатили всю суму. Як виявилося, їхні квартири вже купила інша особа. Коли вони почали дізнаватися, то «Рівненська Брама» сама підтвердила це у листі - у суді розглядається справа по їхніх квартирах. Десять квартир викупила одним платежем, за близько 10 мільйонів, одна особа. Доказ, що ці кошти дійсно заплатили - це один чек.
На засіданні був присутній і представник «Рівненської Брами» Андрій Ткачук. Коментувати для преси позицію керівництва житлово-будівельного кооперативу він відмовився. За словами Алли Ткачук, «Брама» не визнає Андрія Федорчука власником.
Замість себе Андрій Федорчук відправив на суд адвоката Анастасію Малишеву. Представниця заявила, що п. Федорчук відмовився від права власності на дві спірні квартири - №51 і 52. Тож засідання завершили за згодою обох сторін. Анастасія Малишева каже, що її довіритель продовжуватиме судитися за решту осель:
За ці квартири «Брама» повернула йому частково гроші, тому він і відмовився. За інші - продовжуватиме судитися.
Чому десять мільйонів гривень Андрій Федорчук вирішив заплатити «Рівненській Брамі» готівкою, адвокат не знає.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Рівняни, яких виселяють з квартир, пікетували міський суд (ФОТО)
На Рівненщині судитимуть працівників медзакладу
Рівне отримає додаткові майже півмільйона гривень до бюджету
Рівнянам: «ПОХОВАННЯ БУДУТЬ БЕЗ ЗМІН»
Гранітного внесли на ношах, його мама - в істериці: що відбувається у рівненському суді (ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК