Рівняни беруть участь у «Медичних ралі-2018» (ФОТО)

Змагання вже тривають у Черкасах

Команда Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф бере участь у «Черкаських медичних ралі — 2018».

Напередодні у Черкасах відбулося урочисте відкриття змагань, у яких беруть участь медики з усієї України, а також колеги з Польші та Литви. 40 команд, що протягом кількох днів будуть виконувати 14 завдань різної складності та ситуаційності.

Рівненські медики виступають 40-ми за чергою. Їх участь у «Медичних ралі» розпочалася з завдання щодо порятунку 4-місячної дитини. За словами лікарня з Рівного Андрія Стахнюка, отримати таке завдання першим – було дуже хвилююче.

Фінал змагань відбудеться у п’ятницю, команди будуть оцінювати за підсумковим балом, здобутим під час виконання усіх 14 завдань.

Нагадаємо, нагородою для команди-переможця буде поїздка за кордон.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень