Рівнянка стала матір’ю-героїнею. Які пільги отримає родина?

Жінка має шестеро дітей

Рівнянці Тетяні Десятко, яка має шестеро дітей, п’ятьох з них виховала до 8-річного віку, рішенням останнього засідання Рівненського міськвиконкому присвоєно почесне звання Мати-героїня.

Жінкам, які отримали це звання, передбачена виплата одноразової грошової винагороди у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому було присвоєно почесне звання. Отже, Тетяна Десятко отримає 20270 грн.

Законодавство України не передбачає надання пільг жінкам, яким присвоєно звання Мати-героїня. Проте їм встановлюється пенсія за особливі заслуги у вигляді надбавки у розмірі від 35-40% до розміру пенсії, на яку особа має право.

Також на сім'ю жінки, яка має статус "Матері-героїні", поширюються пільги, передбачені багатодітним сім’ям: 50% знижки плати за користування житлом (квартплата), за комунальні послуги та 50% знижки вартості палива незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Світлана Федас Радіо Трек

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень