Рівнянка стала матір’ю-героїнею. Які пільги отримає родина?

Жінка має шестеро дітей

Рівнянці Тетяні Десятко, яка має шестеро дітей, п’ятьох з них виховала до 8-річного віку, рішенням останнього засідання Рівненського міськвиконкому присвоєно почесне звання Мати-героїня.

Жінкам, які отримали це звання, передбачена виплата одноразової грошової винагороди у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, установленого з 1 січня року, в якому було присвоєно почесне звання. Отже, Тетяна Десятко отримає 20270 грн.

Законодавство України не передбачає надання пільг жінкам, яким присвоєно звання Мати-героїня. Проте їм встановлюється пенсія за особливі заслуги у вигляді надбавки у розмірі від 35-40% до розміру пенсії, на яку особа має право.

Також на сім'ю жінки, яка має статус "Матері-героїні", поширюються пільги, передбачені багатодітним сім’ям: 50% знижки плати за користування житлом (квартплата), за комунальні послуги та 50% знижки вартості палива незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Більше оголошень