Рівняни, що мали «Z-тки», позбуваються їх. Всюди

Ніхто не хоче мати літеру «Z» на номерах автівок

Фото - Автоцентр
Фото - Автоцентр

У рівненському сервісному центрі МВС розповіли, що набув популярності такий вид перереєстрації, коли з номерних знаків на електроавтомобілях вилучають букву Z.

Чому саме електромобілі?

У 2019 році, коли чисельність електромобілів на українських дорогах значно зросла, уряд хвалив рішення видавати для цього виду авто спеціальні номерні знаки.

Номерні знаки для електромобілів відрізняються кольором шрифту і наявністю латинських літер у серії. 

Зокрема, серед них є і така ненависна «Z».

Тож, як пояснили у сервісному центрі, деякі громадяни приїздили на заміну номерних знаків, щоб не мати цієї літери в номерах.

Звичайні номерні знаки коштують в районі 150-170 гривень, залежно від того, коли вони виготовлені. Якщо виготовляти індивідуальні номерні знаки, то це коштуватиме дорожче – доплата йде по триста гривень за знак.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Дума Марія

Дума Марія

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень