Теж негідники, і погано закінчили: відомо, у кого росіяни вкрали символ «Z»

Користувачі соцмереж знайшли старий фільм

Злочинці мають тяглість до одних символів. Тому росіяни, що зараз воюють проти України, не перші і не єдині негідники, що використовували символ «Z».

Як помітили у соцмережах, «Z» була символом банди злочинців з французького фільму 1911 року «Зігомар, король злодіїв».

У центрі сюжету стрічки – протистояння доброго детектива Полена Броке з бандою злочинців «Дзета» і її ватажком Зігомаром.

- Я думав, що знак Z сягає Зорро, але в нього є й інший попередник. Це банда Z та її ватажок Зігомар, герой коміксів 1910-х років. Єдина копія фільму «Зігомар, король злодіїв» (1911), що збереглася в Японії, демонструє численні злочини банди Z. Негідники викрали чудову білошвейку Рірі, спалили вбиральню танцівниці мадемуазель Еме, а сищицю Ольгу прив'язали, – пише користувач Dmitry Volchek.

Зігомар знаменитий своїм хистом до перевтілень: то він постає турком, то клошаром, то мушкетером, то альпіністом. Але його чекає сумний і справедливий фінал: його ловлять у розпал застілля, а згодом він помирає у поліцейській дільниці.

Джерело: Главком

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень