Рівняни нарікають на світлофор у самісінькому центрі міста

Навіть зареєстрували електронну петицію

У центрі Рівного доволі часто трапляються ДТП. Рівняни припускають, що певною мірою на це може впливати робота світлофора поблизу ЦУМу.

На сайті міської ради зареєстрували петицію з вимогою модернізувати його.

У зв'язку з частими аваріями на перехресті Соборна-Чорновола-Міцкевича, необхідно модернізувати світлофор, зробити його видимим з обох сторін для водіїв (дублювати).

 

Оскільки водій, який здійснює поворот, при виїзді на перехрестя після проїзду світлофора, втрачає можливість знати, який саме сигнал на світлофорі в цей час. 

 

Саме цей фактор і призводить до чисельних ДТП. Тим паче, що це, можливо, єдиний такий світлофор місті, - пише автор петиції Юрій Бойчук.

Водночас раніше Радіо ТРЕК уже цікавилося роботою цього об’єкту. Тоді патрульна поліція запевнила, що відповідно до правил дорожнього руху, водії повинні зупинятися на стоп-лінії, звідки добре видно світлофор. І в такому випадку світлофора, що дублює, там не потрібно.

Виключно дотримання правил дорожнього руху усіма його учасниками забезпечує безпечний переїзд перехрестя.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень