Де у Рівному через пишне гілля не видно світлофорів і дорожніх знаків? (ФОТО)

Це може спричинити ДТП

Через пишні крони дерев у Рівному не видно дорожніх знаків та світлофорів. Такі скарги надійшли від водіїв міста до Радіо Трек.

Зокрема, рівняни відмітили, що недостатня видимість дорожнього полотна є на вулиці Грушевського, Макарова та на проспекті Миру.

Цю інформацію підтверджують у Тресті зеленого господарства, нещодавно комісія, до складу якої входять патрульні поліцейські, обстежила деякі мікрорайони Рівного та визначила місця, де потрібно обрізати гілки дерев, повідомив керівник підприємства Ігор Романчук.

Він зауважив, що найближчими днями проблема буде вирішена.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень