Рівнянам запропонували міні-гранти для реалізації проектів (ФОТО)

Загалом – 170 тисяч гривень

У Рівному стартував проект «Розбудова коаліції громадських організацій Рівненщини». Розпочалася діяльність зі створення ресурсного центру та тренінгу з розвитку адвокаційної спроможності «Дій та змінюй», участь у якому взяло три десятки учасників.

Як розповів голова БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне» Юрій Лазаревич,

Є багато ініціатив, багато звернень, люди об’єднуються, мають ідеї, бажають їх втілити в життя. Але інформації як об’єднатися, як написати проект, як зареєструвати організацію, як структурувати свою роботу - ці речі для багатьох невідомі. Тому в роботі, яка має на меті досягнення позитивних змін, розпочинається хаос. Ми запустили проект, щоб уникнути типових помилок і зробити діяльність громадського сектору Рівненщини продуктивною, якісною та ефективною.

Спеціально для цього був створений ресурсний центр, який став майданчиком для налагодження ефективної комунікації та обміну досвідом, а також проведення робочих зустрічей.

У центрі, який функціонує в інформаційно-освітньому просторі INFOHUB, можна отримати консультації з розробки внутрішніх політик та управління громадською організацією, здобути практичні навички, які допоможуть проводити дієві заходи протидії корупції, впливати на місцеву політику, планувати та проводити фандрейзингові кампанії (збір коштів – авт.)

Головною проблемою більшості молодих організацій є відсутність проектного досвіду. Саме тому, навіть з хорошими ідеями їм складно отримати підтримку на реалізацію того чи іншого проекту.

У рамках цього проекту передбачена фінансова підтримка важливих ініціатив. На конкурсній основі буде надано п’ять міні-грантів на загальну суму 170 тисяч гривень.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень