Мешканцям Рівного пропонують стати патронатними батьками

І допомагати дітям, які залишилися без батьківського піклування

Патронатним батькам гарантують зарплату, кошти на виховання дитини, комплексну професійну підтримку. Стати патронажними батьками може подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, яке проживає на спільній житловій площі в Рівному, має час і любить працювати з дітьми.

Для того, щоб стати патронатними батьками, потрібно буде пройти спеціальну підготовку і навчитися працювати з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними мамою і татом.

Дізнатися більше про сімейний патронат можна у Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 та за телефонами 62-06-06, 26-17-82.

Про це повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень