Мешканцям Рівного пропонують стати патронатними батьками

І допомагати дітям, які залишилися без батьківського піклування

Патронатним батькам гарантують зарплату, кошти на виховання дитини, комплексну професійну підтримку. Стати патронажними батьками може подружжя з досвідом виховання власних, уже повнолітніх дітей, яке проживає на спільній житловій площі в Рівному, має час і любить працювати з дітьми.

Для того, щоб стати патронатними батьками, потрібно буде пройти спеціальну підготовку і навчитися працювати з дітьми, які через складні життєві обставини не можуть бути з рідними мамою і татом.

Дізнатися більше про сімейний патронат можна у Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м. Рівне, вул. Шевченка, 45 та за телефонами 62-06-06, 26-17-82.

Про це повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень