Рівнянам покажуть український модернізм (ФОТО)

До нашого міста завітає знаний в Україні і світі художник Михайло Дзядик

29 березня стартує персональна виставка пана Михайла в галереї європейського живопису «Євро-Арт».

На виставці представлено 77 робіт (стільки ж років художнику), написаних у 1981-2017 рр. Вони різні за тематикою, за жанрами і художньо-образною мовою, але спільним для них є те, що у них митець зумів передати красу і гармонію українського модернізму.

[media=82217] 

Твори Михайла Дзядика зберігаються у музеях, громадських установах та приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Канади, Росії, Лівану.

Виставка триватиме по 21 травня 2017 р.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень