Завтра у Рівному розкажуть історії земляків, що боролися за Україну

Напередодні Дня Соборності у Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка «Творці історії»

Експозицію присвячують участі земляків в Революції Гідності та АТО.

Експозицію створено за матеріалами, зібраними жителями області та переданими до музею. Над її створенням працювала робоча група у складі музейників, істориків та краєзнавців. А проект оформлення зали розробив місцевий художник Олексій Огонь.

Участь у відкритті виставки візьмуть керівники області, міста, учасники Євромайдану та АТО, родичі загиблих, волонтери.

Офіційне відкриття – о 12.00.

Крім того, з нагоди Дня Соборності у населених пунктах області пройдуть урочисті заходи.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень