Рівнянам показали «не тільки кубізм» (ФОТО)

В галереї «ЄвроАрт» презентували виставку учнів школи художнього мистецтва Анатолія Іваненка

[media=72237]

В експозиції під назвою «Кубізм і не тільки» представлено 40 робіт. Картини написані переважно в олійній техніці та гуашшю. Роботи, більшість з яких натюрморти, переважно виконані в техніці кубізму.

[media=72238]

[media=72241]

Авторів об’єднує спільна творча праця в арт-студії лише 2 роки. Втім, є серед представлених художників і дебютанти. Наталія Абросімова займається в школі з лютого цього року. Освіти художньої немає, а до Анатолія Іваненка потрапила через свого сина, що навчається там в молодшій групі. Детальніше розповідає сама Наталія Абросімова:

Ті техніки, які давали відпрацьовувати, настільки мене захопили, що я сама дома собі малювала. І от, одного разу малий переплутав папки і роботи вчителька показала учням. І запитала: "Чого ти не ходиш? Ходи в старшу групу, тут же є".

І хоча сама має технічну освіту і ніколи не займалася живописом, Наталія Абросімова розповідає, що в малюванні знаходить своєрідний відпочинок. На цій виставці представлено 11 її картин.

[media=72240]

[media=72242]

Виставка «Кубізм і не тільки» експонуватиметься в галереї «ЄвроАрт» до 6 листопада.

[media=72243]

[media=72239]

[media=72236]

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень