Рівнянам «дали» жовте світло (ОФІЦІЙНО)

В Укравтодорі

Перехід на двофазні світлофори порушує правила Віденської конвенції, пояснили в Укравтодорі. Цю конвенцію Україна підписала ще в 1974 році.

Тому у відомстві виключають можливість скасування жовтого сигналу світлофора.

Прес-служба Укравтодору нагадала, що сигнали, призначені для регулювання руху транспортних засобів, визначені Міжнародною конвенцією про дорожні знаки та сигнали (Глава III):
 

«Жовте світло, яке включається одне або одночасно з червоним світлом; коли воно застосовується одне, це означає, що жоден транспортний засіб не повинен перетинати лінію зупинки або виїжджати за світлофор, за винятком випадків, коли в момент включення світла він знаходиться так близько, що вже не може зупинитися перед лінією зупинки або перед світлофором з урахуванням вимог безпеки руху. 

Якщо сигнал знаходиться посередині перехрестя або за ним, жовте світло означає, що жоден транспортний засіб не повинен виїжджати на перехрестя або на пішохідний перехід на даному перехресті, за винятком випадків, коли в момент включення світла він знаходиться так близько, що вже не може зупинитися до в'їзду на перехрестя з урахуванням вимог безпеки руху. Жовте світло при одночасному включенні з червоним світлом означає негайну зміну вказівок сигналу, але він не змінює заборони проїзду, запропонованого червоним світлом».
 

Ця конвенція обов'язкова для країн, де вона ратифікована.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ повідомляли, якщо Кабмін підтримає ініціативу зі скасовуванням жовтого світла світлофору, то в Європі перестануть визнавати українські водійські посвідчення.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень