Рівнян запрошують висаджувати ліс

З нагоди Міжнародного дня лісів 21 березня

ФОТО з сайту Відкритий ліс

Рівненщина долучається до Всеукраїнської акції «Відновлюємо ліси разом».

Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства запрошує усіх охочих разом з лісівниками посадити ліс.

У рамках Акції відбудеться два безпрецедентних заходи:

  • 21 березня, у Міжнародний день лісів, буде висаджено 5 мільйонів дерев.
  • Тижневий Марафон садіння лісу. Протягом тижня, з 21 до 29 березня, у рамках Акції буде висаджено щонайменше 10 мільйонів дерев.

Професійні лісівники проведуть у лісі інструктаж як правильно висаджувати одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Усі охочі долучитися до акції можуть звертатися у Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства начальнику відділу лісового та мисливського господарства Панчуку Володимиру - (0362) 26-74-64 або Горошко Світлані (0362) 26-96-45, аби розв'язувати організаційні питання.

ФОТО з сайту Відкритий ліс

Загалом цьогоріч навесні в області заплановано посадити 2759 га лісу, а за рік – 3140 га. Для проведення цих робіт усі лісогосподарські підприємства області повністю забезпечені стандартних посадковим матеріалом, у розсадниках підприємств вирощено 35 млн шт. сінців.

Довідково:

Міжнародний день лісів 21 березня проголошено Генеральною Асамблеєю ООН. У 2020 році Міжнародний день лісів відзначається під гаслом «Ліси та біорізноманіття. Надто цінно, щоб втратити».

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень