Опале листя у Рівному хочуть переробляти (ФОТО)

Так спробують розв'язати проблему спалювання листя у місті

Міська рада Рівного поширила повідомлення, що сміттєвий полігон КАТП-1728 приймає опале листя. На безоплатній основі.

При цьому привозити опале листя можуть управлінські компанії, ОСББ, підприємства і навіть з власних присадибних ділянок, з територій шкіл чи інших установ — обмежень щодо кількості привезеного листя немає.

У Кременчуці навіть є контейнери для лисття

Досвід прибирання листя у Чернігові


У розмові з кореспондентом Радіо Трек, керівник КАТП -1728 Ростислав Кралюк зазначив, що цього року вирішили провести своєрідний експеримент:


По-перше, йдеться про екологічну складову. Опалого листя цього року у Рівному надзвичайно багато. А закон спалювати його – забороняє. Тож ми пішли на зустріч рівнянам, і вирішили цього року зібрати це опале листя на полігоні.

Спробуємо привчити мешканців міста не спалювати його, а прибирати. На полігоні уже підготовлено майданчик для листя, і жодних обмежень щодо кількості привезеного листя немає. Скільки привезуть, стільки й прийматимемо.

За словами Ростислава Кралюка, листя у Рівному спробують переробляти. У КАТП-1728 налагоджено зв’язки з фахівцями НУВГП, які знаються на технологіях перероблення такого сміття й вже запропонували підприємству кілька варіантів. У перспективі з опалого листя хочуть виробляти гумус.

Гумус

Крім того, КАТП-1728 планує придбати техніку для подрібнення гілля дерев, щоб в майбутньому мати тирсу – яку також використовують у міському господарстві, навіть для накриття клумб на зимовий період.


Отож усі охочі можуть привозити опале листя у необмеженій кількості на сміттєвий полігон. Усі деталі можна дізнатися за номерами:
 

067-566-88-10;
067-364-04-89
 

[media=159080] 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень