Опале листя у Рівному хочуть переробляти (ФОТО)

Так спробують розв'язати проблему спалювання листя у місті

Міська рада Рівного поширила повідомлення, що сміттєвий полігон КАТП-1728 приймає опале листя. На безоплатній основі.

При цьому привозити опале листя можуть управлінські компанії, ОСББ, підприємства і навіть з власних присадибних ділянок, з територій шкіл чи інших установ — обмежень щодо кількості привезеного листя немає.

У Кременчуці навіть є контейнери для лисття

Досвід прибирання листя у Чернігові


У розмові з кореспондентом Радіо Трек, керівник КАТП -1728 Ростислав Кралюк зазначив, що цього року вирішили провести своєрідний експеримент:


По-перше, йдеться про екологічну складову. Опалого листя цього року у Рівному надзвичайно багато. А закон спалювати його – забороняє. Тож ми пішли на зустріч рівнянам, і вирішили цього року зібрати це опале листя на полігоні.

Спробуємо привчити мешканців міста не спалювати його, а прибирати. На полігоні уже підготовлено майданчик для листя, і жодних обмежень щодо кількості привезеного листя немає. Скільки привезуть, стільки й прийматимемо.

За словами Ростислава Кралюка, листя у Рівному спробують переробляти. У КАТП-1728 налагоджено зв’язки з фахівцями НУВГП, які знаються на технологіях перероблення такого сміття й вже запропонували підприємству кілька варіантів. У перспективі з опалого листя хочуть виробляти гумус.

Гумус

Крім того, КАТП-1728 планує придбати техніку для подрібнення гілля дерев, щоб в майбутньому мати тирсу – яку також використовують у міському господарстві, навіть для накриття клумб на зимовий період.


Отож усі охочі можуть привозити опале листя у необмеженій кількості на сміттєвий полігон. Усі деталі можна дізнатися за номерами:
 

067-566-88-10;
067-364-04-89
 

[media=159080] 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень