День благоустрою у Рівному триватиме тиждень (ГРАФІК)

Прибиратимуть усі

З 12 по 19 квітня  у Рівному відбудеться загальноміська толока. У межах весняної акції «За чисте довкілля» протягом тижня у місті проводитимуть День благоустрою.

Згідно з розпорядженням міського голови Володимира Хомка, 

підприємства, установи, організації, ОСББ та керівники компанії прибиратимуть закріплені за ними території, виробничі підприємства, водні джерела, прибережні смуги, водостічні канали тощо. 

 

Крім того, протягом тижня малі архітектурні форми, фасади, житлові та адмінбудівлі Рівного очищатимуть від плакатів, наліпок та оголошень.

Візьмуться і за будинкові території. Так, за цей час відповідальні особи повинні привести їх у належний санітарно-технічний стан.

Працівники апарату Рівненського міськвиконкому, управління та відділи будуть впорядковувати території у різних частинах міста.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень