Рівнян у центрі міста рятуватимуть від спеки (ФОТО)

На майдані встановлять освіжаючий душ

У центрі Рівного сьогодні знову запрацює рятувальна «освіжаюча рамка». Її встановлять на майдані Незалежності уже о 12:30.

У Службі порятунку пояснюють: спека особливо відчутна на відкритому просторі, де немає затінку. Наприклад, на центральному майдані Рівного.

«Освіжаюча рамка» працюватиме три найближчих дні, адже синоптики прогнозують, що у Рівному температура сягатиме + 30 градусів.

Окрім освіжаючого ефекту від струменів тонкорозпиленої прохолодної води, і дорослі і діти отримують позитивні емоції й охоче фотографуються.

Така водяна завіса також дозволяє запобігти тепловим та сонячним ударам, а особливою перевагою конструкції є її мобільність, за допомогою чого можна легко перемістити в будь-яке необхідне місце.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень