Не згадали про ще одного героя: потопельницю в Степані допомагав рятувати не рятувальник?

Рятувальник просто накрив ковдрою. Нібито

30-го березня у смт Степань Сарненського району жінка впала з мосту. В прес-службі ДСНС для ЗМІ повідомили, що мешканку селища врятували лікар пологового відділення Степанської районної лікарні Олексій Білик і командир відділення пожежно-рятувальної частини ДСНС у області старший сержант служби Іван Гайоха.

На Рівненщині жінка впала з мосту

Утім, один із місцевих медиків  -  Богдан Лазарчук - виявився колегою Олексія Білика, тож розпитав у героя про деталі ситуації. Богдан Лазарчук стверджує, що Іван Гайоха у буквальному розумінні жінку з води не рятував.

За словами Богдана Лазарчука, його колега Олексій Білик каже, що допомагав йому місцевий мешканець Григорій Якимець. Про це він розповів нам телефоном, а також написав у спільноті «Степань публічний».

Декілька днів в Степані тільки і говорять по порятунок жінки, яка впала з мосту, і про рятівників. Ось і я вирішив поспілкуватися (не без труднощів) з рятівником, а по сумісництву моїм сусідом і колегою Олексієм Біликом. На репортажі з 1+1 він не зміг розказати всю правду по випадку. Отже, він біля 7 години ранку перебував на автозупинці, що біля річки Горинь.

Коли почув від п. Валентини крик, що хтось впав з мосту, кинувся вниз до річки. Побіг один, хоча там стояла ціла юрба людей. Побачивши жінку, яка тонула та кричала про допомогу, скинувши з себе куртку, поліз у воду, яка сягала до шиї. За ним кинувся ще один молодий чоловік, про якого ніхто не згадує. Це Григорій Миколайович Якимець, житель смт. Степань. Він, зорієнтувавшись, подав п. Олексію гілляку, яку той подав потопельниці і таким чином витягли її на берег. А тепер, увага, з’являється рятівник з МНС, який покривалом накрив нещасну і зігрів її.

Швидка приїхала за викликом О. Білика і надала першу допомогу. А по виклику до МНС приїхав керівник Кричильський О. на власному автомобілі, щоб засвідчити факт пригоди і передати по службі, що старший сержант врятував людину.

Ось така правда з вуст головного рятівника.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень