ON-LINE

«Рівнеоблводоканал» розсилає боржникам СМС

п'ятниця, 12 квітня 2019
Аби люди не забули вчасно заплатити за воду

Рівняни почали отримувати смс-повідомлення від «Рівнеоблводоканалу». Надсилають їх не всім, а лише тим споживачам, які мають заборгованість за послуги водопостачання та водовідведення.

На підприємстві заспокоюють – це лише новий і зручний спосіб комунікації, а ще – можливість завчасно нагадати рівнянам про необхідність сплатити за використані послуги та погасити борг, аби згідно з новими правилами не нараховувалася пеня.

Відправка смс-повідомлень дає можливість оперативно повідомити абонентів  про їх заборгованість і необхідність оплати.  А ще у такий спосіб ми інформуємо наших споживачів, що з 1 травня вступить в дію оновлений Закон України «Про житлово-комунальні послуги», згідно з яким тепер буде нараховуватися пеня за прострочені платежі — 0,01% від суми боргу за день. Наприклад, якщо заборгованість становить 1000 гривень, то починаючи з наступного місяця буде нараховуватися по 10 копійок штрафних санкцій за кожен день , — говорить заступник директора «Рівнеоблводоканалу» Микола Ткачук.

З огляду на зміни в законодавстві «Рівнеоблводоканал» вкотре звертається до споживачів із проханням своєчасно платити за послуги до 20 числа кожного місяця. А ще вчасно передавати показники лічильника, аби у рахунках бачити суму лише за фактично спожиті послуги. Нагадаємо, що період подачі показників водолічильників — із 15 по 27 число включно кожного місяця.

За додатковою інформацією щодо стану розрахунків і нарахувань абоненти можуть особисто звернутися у службу обліку і реалізації води «Рівнеоблводоканалу» за адресою: м. Рівне, вул. Вишенського, 6 або  за телефоном: 0-800-501-919. 

 

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук

    У Рівному в районі обласної лікарні знайдено ID-картку на прізвище Гаврильчук...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного