Рівненський зоопарк хочуть зробити комфортнішим для відвідувачів

Якщо дозволить фінансування

Раніше ми писали, що в 2017 році рівненський зоопарк вийшов «в плюс» більш, як на два мільйони гривень. Однак, за словами директора установи Олега Павлюка, ці показники були актуальними тільки у грудні минулого року:

Зоопарк, за своєю специфікою, сезонна установа – ми отримуємо свої доходи лише в літній період часу. Взимку, на жаль, до нас люди не ходять і ми не маємо заробітку. Ті гроші, які залишились на кінець року, витрачаються протягом перших кількох місяців наступного року. Ми харчуємо тварин, платимо за електроенергію та газ, платимо заробітну плату працівникам, коли в нас немає відвідувачів... І фактично, коли ми приходимо на початок сезону весною, то в нас цих грошей практично не лишається.

Керівництво планує й надалі подібним чином акумулювати частину фінансів на неприбутковий період. При цьому, наприкінці цього сезону зоопарк хочуть зробити більш комфортним для відвідувачів:

Величезна кількість людей відвідує зоопарк і ми дуже незадоволені тим, які в нас умови для цих відвідувачів: у нас дуже погані туалети, їх дуже мало. Якщо нам вдасться, то за рахунок цих грошей ми плануємо поновити або збудувати нові туалети.

Директор зоопарку вважає, що це стане гарним подарунком на наступний сезон. Можливо, навіть кращим, ніж нова тваринка.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень