Для Рівного в Україні замало слонів?

Або чому нашому зоопарку мати таку тварину - нереально

Слона у Рівненському зоопарку не буде, натомість хочуть завести жирафу. Про плани на майбутнє розповів депутатам міськради керівник Рівненського зоопарку Олег Павлюк під час звітування директорів усіх комунальних підприємств.

Павлюк навів статистику прибутків і витрат за останні три роки, зазначивши, що вона лишається відносно стабільною. Також розповів, що в зоопарку можуть створити новий підрозділ для реабілітації тварин, які потрапили в біду.

Крім того, людей вкотре зацікавило, чи буде в рівненському зоопарку слон. У відповідь Павлюк зауважив, що таких тварин в Україні надто мало, аби заводити їх у нашому звіринці:

Що стосується слона – нереально. Не в тому річ, що ми його не можемо тримати, а в тому, що обмежена кількість таких тварин утримується в неволі. Наразі в Україні утримується чотири слони й нереально знайти їм пари. Жирафа – це реально, ми над цим працюємо. Як тільки закінчимо з експозицією для левів, то візьмемося за проект – жирафа у Рівному.

Експозицію для левів планують завершити в наступному році, додав директор зоопарку. Окрім цього, Павлюк зазначив, що вхідний квиток у Рівненському зоопарку - найдешевший в Україні.

Влад Пєрязєв Радіо Трек

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Знайдено самокат

В районі Лебединки знайдено дитячий самокат. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень