Відкриття тераріуму у Рівненському зоопарку відкладається

Під час масштабної реконструкції виникли складнощі

Масштабний ремонт унікального тераріуму у рівненському зоопарку триває. Як ми вже повідомляли раніше, особливістю приміщення буде величезний акваріум ємкістю майже 10 тонн.

Раніше повідомлялося, що реконструкція мала закінчитися до кінця 2015 року. Проте, за словами директора зоопарку Олега Павлюка, через масштабність робіт виникли певні складнощі, пов’язані з проектом. Втім, Олег Павлюк сподівається, що до відкриття нового сезону роботи вдасться завершити :

 

 - Затримка виникла з тим, що в цокольному приміщенні змушені були робити опори додаткові і підсилювати саму будівлю, щоб витримала таку вагу. Ми замовляли експертизу і вирішили перестрахуватися.

Там будуть абсолютно нові риби, яких у нас немає. Це буде Амазонка (буде представлений фрагмент Амазонки,-ред.) і там будуть скати, аравани, каймани будуть крокодили. Складно, думали буде простіше, але все в силі, і до відкриття нового сезону вже частково ми будемо там щось показувати людям.

Тож, ймовірно, що з початку травня – саме тоді в зоопарку відкриття нового сезону – рівнянам та гостям міста буде на що подивитися.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень