Рівненський оператор написав гру

Pino працює на додатках для Android

Автором і розробником гри став оператор телеканалу Zik у Рівному - Богдан Рябунець. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук. 

Богдан каже, що розробка гри, графіка і написання додатку у нього забрали близького одного року. Проте, все можна було б зробити швидше, але є робота. Написання додатків - це скоріше хобі. Хоча зараз він уже відвідує курси у відомій ІТ-компанії SoftGroupe. 

Про ідею написання гри Pino Богдан пише:

Це гра моєї молодості, яку я придумав в ті часи коли у нас ще не було комп'ютерів, телефонів та інших причандал на яких зараз бавляться діти. Я малював на великих аркушах власні версії монополії та інші настільні ігри. І якось мене осяяло на такий ремікс шахів, шашок та куточків. ) Нещодавно роблячи генеральне прибирання я знайшов ті всі ігри, і вирішив реалізувати одну з них. Назвав це все діло Pino, нагуглив що то є технічний сорт винограду, а сам процес гри та фішки нагадують виноградини, тому так є.

Якщо просто пояснювати, що це за гра, то тут відомий у місті оператор зазначає:

Pino – це логічна настільна гра, в основі якої - тактика та стратегія. Ця гра не лише приносить задоволення, але й є ефективним засобом для розумового розвитку. Гра розвиває уяву, концентрацію уваги, вчить розв'язувати поставлені завдання, планувати власні дії та логічно мислити. 

Додаток можна безкоштовно завантажити у GooglePlay, але там є і можливість використання платного контенту. Богдан розповів нам, що у нього є і версія для Apple Store, проте поки він її не виклав. Каже, це у перспективі. 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Знайдено ключі

Знайдено  ключі від автомобіля «Хюндай»    

Більше оголошень