Рівненським призерам-паралімпійцям з міського бюджету виділять чверть мільйона гривень (ФОТО)

Рівненським паралімпійцям з міського бюджету виділять 241 тисячу гривень. Про це сьогодні повідомили на зустрічі зі спортсменами. Зуважимо, що кожному з них, з вирахуванням ПДВ, на «на руки» перепаде близько 30 тисяч гривень.

Срібна паралімпійська чемпіонка з дзюдо Ірина Гусєва каже, що гроші, які обіцяла держава, а саме 40 тисяч доларів за золото, 26 за срібло та 18 за бронзу, виплатили коли спортсмени ще були у Бразилії. Про змагання далі у прямій мові:

Я в фіналі боролася зі спортсменкою з Куби. Вона титулована, Паралімпійська чемпіонка Лондона. Я дуже була розчарована, що поступилася їй, тому що в фіналі в Штатах (США - ред), на Чемпіонаті Світу, я отримала перемогу і трошки вийшла на фінал...Недооцінила свою суперниці і переоцінила свої можливості.

Ірина Гусєва каже, що у Бразилії дуже привітно зустрічали українських спортсменів. Учасники інших країн зустрічали їх вигуками «Слава Україні» та пропонували обмінятися національною атрибутикою.

Зауважимо, що до Рівного наші спортсмени привезли 6 Олімпійських нагород. 3 з них срібні та 3 бронзові.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень