

24 вересня 2016 року в рамках реалізації програми «Молодь за здоровий спосіб життя» у Рівненській області відбудеться спортивно-пізнавальний захід для молоді «Етап Всеукраїнської Ліги з Квесту»
Змагання пройдуть у формі спортивно-інтелектуальної гри та відбуватимуться на території, як міста Костопіль, Костопільского і Рівненського району Рівненської області.
Рівненська область вже не один раз приймала «Етап Всеукраїнської Ліги з Квесту», і була відзначена, як одна з найкращих поміж інших в західному регіоні.
Цьогоріч учасниками стануть більше 100 осіб з різних областей України, а також Білорусії.
У грі будуть задіяні загальнодоступні об’єкти інфраструктури області.
Початок заходу: 24 вересня 2016 року у с. Базальтове, Костопільского району Рівненської області о 12-00.
Відповідальні за захід: Новосад Валерій Ігорович (093) 2581673
«Ви там не подуріли? Не дам ні копійки! Змушуєте кидати сім’ї, а потім збиваєте бабки»: 3аробітчанuн підірвав Мережу
«Горить, аж палає»: Дорогий кросовер загорівся у Рівному біля «Екватора» (ФОТО/ВІДЕО)
Вперше у Рівному відкрився магазин, де ціни менші, ніж в Інтернеті (ФОТО)
«Смертельна ДТП на Майдані Незалежності»: Чоловіка вночі збило авто прямо в центрі Рівного (ВІДЕО)
На Рівненщині прогнозують перші заморозки
07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64
В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.
На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати: