Рівненський маршрутник, який матюкався до пасажирів, вибачився… перед чиновниками

Його разом із перевізником викликали «на килим» в управління транспорту

Скандал у маршрутці №58 стався минулої суботи, 13 лютого.

Тоді водій відмовився їхати за маршрутом, аргументувавши, що машина не проїде нерозчищеною вулицею. А коли пасажири почали обурюватися, «підкріпив свої аргументи» міцним слівцем.

«Чого ти кричиш бл*ть»: скандал у рівненській маршрутці (ВІДЕО)

Зважаючи на те, що історія набула розголосу, і водія-хама, і перевізника викликали в міське управління транспорту.

Історія скінчилася тим, що водій пояснив свої дії, вибачився за те, що не стримався і пообіцяв більше так не робити. Про це під час міськвиконкому розповів в.о. начальника управління Дмитро Царук:

Ми викликали і перевізника, і водія – сам водій пояснив, що не зміг поїхати на вул. Тиннівську, бо там була погано розчищена дорога. Вже за кілька годин ситуацію виправили і водій пообіцяв, що більше такого не буде, - розповів чиновник.

Ще одна неприємна ситуація виникла і з 65-м маршрутом, кажуть в управлінні транспорту. На цьому маршруті має працювати загалом 15 автобусів, але виїжджають далеко не всі, на що й скаржаться пасажири.  

За словами Дмитра Царука, цього перевізника також викликали в управління:

Ми підготували попередження про розірвання договору і якщо протягом місяця будуть такі ж претензії – ми цей договір просто розірвемо.

Нагадаємо, що протягом минулого року рівняни неодноразово скаржилися до міського управління транспорту і зв’язку на недотримання маршрутниками графіків руху та неприйнятну поведінку водіїв. У своїх зверненнях пасажири згадали 26 маршрутів, однак найчастіше були невдоволені роботою маршруток №№53, 61 та 61А.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень