Рівненських перевізників знову викликають «на килим» у міськраду

Через чергові порушення прав пасажирів

Цей інцидент трапився у Рівному днями.

Водій маршрутки №47 відмовив у пільговому перевезенні мамі з особливою дитиною. Про це рівнянка Женя Максиманко написала у фейсбук-спільноті «РОВНО/РІВНЕ»:

Добрий вечір, шановні рівняни. Така ситуація: сьогодні зайшла в маршрутку з особливою дитиною (дитина з інвалідністю, яка не ходить і є вихованцем садочку «Особлива дитина»). Спитала чи можна по посвідченню, мені відмовили. Що робити в такій ситуації, куди звертатися?

Про ситуацію дізналися у міському управлінні транспорту і зв’язку. Його керівник Володимир Пилипчук розповів, що у четвер, 9 січня, з цього приводу «на розмову» вкотре збиратимуть перевізників:

На завтра викликали і водія, і перевізника, бо це недопустимо і ми на таке жорстко реагуватимемо.

 

Взагалі завтра ми знову всіх перевізників Рівного збиратимемо і будемо говорити про всі подібні факти.

Між тим, на відміну від 1-го січня, цими святковими вихідними нарікань на недотримання маршрутниками графіку руху, не було, додав керівник управління.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень