На Рівненщині почали перевіряти перевізників (ФОТО)

Відсьогодні

Фото ілюстративне

У вівторок, 1 жовтня, в області розпочалася операція «Безпека дорожнього руху – це життя». Це щорічні профілактичні заходи, які патрульні проводять спільно з представниками Укртрансбезпеки.

Мобільні групи перевіряють транспортні засоби, якими перевозять пасажирів, а також дотримання водіями маршруток і пасажирських автобусів правил дорожнього руху.

В управлінні інфраструктури та промисловості Рівненської облдержадміністрації кажуть, що така профілактика запобігає загибелі і травмуванню людей та сприяє зниженню аварійності на дорогах.

Крім того, патрульні вже почали підготовку до осіннього комісійного огляду доріг. До 29 жовтня вони мають перевірити, на скільки автомобільні дороги і залізничні переїзди області готові до зимового періоду.

 Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Більше оголошень