Громадський транспорт Рівного НЕ КУРСУВАТИМЕ до опівночі

Ні маршрутки, ні тролейбуси

Попри те, що петиція щодо подовження графіків руху громадського транспорту зібрала вже понад половину необхідних голосів, виконати прохання рівнян нині неможливо. Усе – через брак робочої сили, точніше – водіїв, які готові працювати на маршрутах Рівного.

Як зазначив начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк, на сьогодні не вистачає кількох сотень водіїв, тож навіть у світлу пору доби забезпечити нормальне курсування маршруток – складно:

Через відсутність водіїв ми не можемо нормальної роботи у робочий світлий день забезпечити. На жаль, 200 водіїв не вистачає. А інші не можуть працювати більше 10 годин, тому така ситуація складна.

 

З тролейбусами також схожа ситуація - 36 водіїв недостача. Але ж працюють поки що до 22:00.

Нагадаємо, жителі Рівного скаржаться на те, що після 10-ї години вечора дістатися з одного району міста в інший громадським транспортом практично неможливо.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень