Громадський транспорт Рівного НЕ КУРСУВАТИМЕ до опівночі

Ні маршрутки, ні тролейбуси

Попри те, що петиція щодо подовження графіків руху громадського транспорту зібрала вже понад половину необхідних голосів, виконати прохання рівнян нині неможливо. Усе – через брак робочої сили, точніше – водіїв, які готові працювати на маршрутах Рівного.

Як зазначив начальник міського управління транспорту Віталій Миронюк, на сьогодні не вистачає кількох сотень водіїв, тож навіть у світлу пору доби забезпечити нормальне курсування маршруток – складно:

Через відсутність водіїв ми не можемо нормальної роботи у робочий світлий день забезпечити. На жаль, 200 водіїв не вистачає. А інші не можуть працювати більше 10 годин, тому така ситуація складна.

 

З тролейбусами також схожа ситуація - 36 водіїв недостача. Але ж працюють поки що до 22:00.

Нагадаємо, жителі Рівного скаржаться на те, що після 10-ї години вечора дістатися з одного району міста в інший громадським транспортом практично неможливо.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень