ON-LINE

Рівненський «колізей» реконструюватиме спонсор «Вереса» (ЦІНА)

вівторок, 29 січня 2019
У «запеклій» боротьбі перемогла «Фіалка»

Реконструкцію стадіону «Авангард» у Рівному

робитиме Приватна виробничо-комерційна фірма «Фіалка», яка у вівторок, 29 січня, перемогла на аукціоні з ціною 199 800 000 грн.

Спочатку відбувається прекваліфікація, тобто перевірка документів, і лише потім аукціон. До аукціону було допущено 3 фірми – «Фіалка», «Реноме-Євробуд» та «Стиль-декор».

 - Під час аукціону жодна з фірм не знижувала ціну, тому стартові пропозиції стали остаточними. Чекаємо на підписання договору, отримання дозволу на старт робіт і власне самого початку робіт. Як відомо, у минулому році «Фіалка» стала одним зі спонсорів ФК «Верес», - повідомляють активісти ГО «За чесний тендер».

За даними аналітичної системи youcontrol.com.ua ВКФ «Фіалка» заснована у 1994 році, її статутний капітал складає лише 1000 грн, виторг у 2017 році склала близько 200 млн грн, а чистий прибуток близько 150 тис. грн. Кінцевим бенефіціарним власником є батько директора (Юрія Фалка) Фалко Володимир Федорович

Крім того, з 2017 року Антимонопольний комітет України розслідує справу про антиконкурентні узгоджені дії фірм «Фіалка», «Стиль-декор», «Елікон» та «Укрбудреммонтаж інжиніринг».

Нагадаємо, аукціон на реконструкцію стадіону «Авангард», який мав відбутися 24 жовтня 2018 року, скасували через скарги однієї з фірм-учасників тендеру.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Ліна Захарова Радіо Трек

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Втрачено чорний рюкзак

    Рюкзак чорного кольору з документами на ім'я Музичук Роман Миколайович втратили у районі...
  • Знайдено посвідчення водія

    Знайдено посвідчення водія, видане на прізвище Корецький Артем.
  • Загублено посвідчення водія

    Загублено посвідчення водія на прізвище Козлов Анатолій. Прохання повернути документ за...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного