На стадіоні «Авангард» у Рівному грали у футбол учасники АТО

Гра завершилась нічиєю

Цими вихідними на рівненському стадіоні «Авангард» у спортивному двобої зійшлися футбольні команди учасників АТО з Рівного та Львова.

Календарний матч відбувся під егідою федерації Футболу України в межах Чемпіонату учасників АТО.

Перед початком гри тренер рівненської команди «Рівне АТО» майор ЗС України Олександр Жур представив учасників гри та наголосив, що вікова категорія учасників цієї гри - від 20 до 42 років.

Рівненська команда в цьому складі вже існує три роки. Вперше, в 2016 році, серед 9 команд Західного регіону ми вибороли друге місце та брали участь в Лізі учасників АТО.

 

В цьому році теж плануємо взяти призове місце, щоб продовжити грати в Києві за право називатися першими.

До речі, минула зустріч між цими командами у Львові в травні цього року закінчилася, як і ця, з рахунком 0:0.

Нещодавно наша команда грала в Ужгороді, де рівненчани виграли 5:1 у команди «Прикарпаття АТО».

Вже в серпні «Рівне АТО» гратиме зі своїми бойовими побратимами з Тернополя.


Натомість старший викладач кафедри фізичного виховання спеціальної фізичної підготовки і спорту, головний тренер команди «Легіон АТО» Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підполковник Василь Дзяма зазначив, що, незважаючи на ще одну нічию між цими командами, результатами він задоволений.

За словами офіцера, з кожним роком формат проведення футбольних двобоїв розширюється, збільшується кількість команд та їх учасників. Окрім цього, одним із важливих завдань цього чемпіонату є реабілітація воїнів АТО.

Згідно з календарним планом Міністерства молоді та спорту України з квітня по вересень проводяться ігри у два кола в Західному регіоні. Всього 9 команд – 8 зустрічей на своєму полі та 8 в гостях. Фінальні ігри відбудуться вже в Києві з 8 по 12 жовтня.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень