Рівненський індустріальний парк нарешті запрацює? Його внесли до реєстру

Ідея не нова, але досі не реалізована

Мінекономрозвитку підтримало ініціативу Рівненської ОДА про створення індустріального парку Rivne industrial park, і тепер його внесено до реєстру індустріальних (промислових) парків. Отже, він матиме перспективи стати діючим та отримати фінансування на облаштування інфраструктури.

Загалом в Україні зареєстровано 47 індустріальних парків.

 

Рівненський є у пріоритетному переліку парків Мінекономіки. Тож тепер в ОДА очікують на потік інвесторів, готових розмістити тут своє виробництво.

Rivne industrial park площею 125,1 га розташований на території Малолюбашанської громади.

Раніше він став переможцем конкурсу «Золота ділянка 2020», що був реалізований польською Агенцією з інвестицій. Тепер цю ділянку просуватимуть серед іноземних інвесторів.

Насправді ідеї створення індустріального парку на цьому ж місці уже років з 15. Її почав реалізовувати ексголова Рівненської ОДА Віктор Матчук, він покладав на цей проєкт великі надії, вважаючи його перспективним, адже так працюють в інших країнах. Але, мабуть, не у нас, бо Рівненський індустріальний парк надовго застряг на паперах у чиновницьких кабінетах.

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень