Рівненщина — на півдорозі у підготовці до зими

ОДА взяла участь у загальноукраїнській селекторній нараді щодо підготовки до опалювального сезону

Нині до нового опалювального сезону вже готові 54% об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства Рівненщини. Такий рівень підготовки до зими є вищим від рекомендованого Мінрегіоном плану.

Про це йшлося під час загальноукраїнського селектора з питання підготовки об’єктів господарського комплексу до опалювального сезону під головуванням т.в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець.

Рівненщину представляв голова ОДА Віталій Коваль, який повідомив – область до опалювального сезону готується рівномірно, усі причетні служби працюють у плановому режимі.

Так, нині на Рівненщині житлово-комунальні служби виконують підготовчі роботи до зими. Де є потреба, ремонтують або замінюють теплові та водопровідні мережі, лагодять котельні, замінюють помпове обладнання. Триває підготовка до осінньо-зимового періоду й житлових будинків. Дорожники готують спецтехніку та сипучі матеріали. В середньому вже виконали половину від запланованого.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4   

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень