Рівненський аеропорт модернізують за європейські гроші

Тут планують зробити нову підсвітку для летовища, утеплення аеропорту та встановлення сонячних батарей

Рівненський аеропорт долучився до програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна і спробує отримати ґрант на модернізацію інфраструктури. Як розповів нам директор рівненського аеропорту Ігор Насинюк, мова іде про 2,5 млн євро, які розподілять між рівненським аеропортом та польським аероклубом «Мокре» з міста Замость. Так, Польша за проектом має отримати близько 700 тисяч євро, решту суми у разі перемоги у гранті отримає міжнародний аеропорт «Рівне». На що спрямують кошти і хто куруватиме проектом, розповів Ігор Насинюк:

Ці гроші будуть спрямовані тільки на розвиток аеропорту: на техніку, на світлосистему нашу і на енергозбереження, будемо батареї сонячні ставити. Будуть виділятися і окремо люди, які будуть займатися цим окремо. Європейські кошти не будуть напряму в аеропорт заходити. Від цього гранда Білорусь - Україна – Польща будуть люди, і директор, і бухгалтер, і два виконавця, і юрист. Окремий рахунок буде, але куратором буде обласна рада, - каже Ігор Насинюк.

До слова, проект відбувається у рамках співфінансування, тож ще 10% від суми, яку отримає Рівненщина, фінансуватиме обласна рада. Власне, чи отримає рівненський аеропорт цей грант, стане відомо у червні, реалізація ж проекту має розпочатися 1 січня 2018 року. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень