Начальника центру гідрометеорології зобов’язали спростувати неправдиву інформацію

Трирічної давнини

Сьогодні у Рівненській ОДА відбулася пресконференція начальника Рівненського обласного центру з гідрометеорології Богдана Масовця. На виконання судового рішення, захід присвятили діяльності одного з підприємств Рівного.

Нагадаємо, у 2016 році фахівці Гідрометцентру перевірили стан повітря біля підприємств, на які найбільше скаржилися рівняни.

Тоді фахівці заявили, що найбільш забруднював атмосферу «Акватон». Однак лише вранці та ввечері.

Цю інформацію підприємство назвало недостовірною і подало до суду, який і виграло. Гідрометцентр зобов’язали спростувати оприлюднені дані, що Богдан Масовець і зробив ще у червні торік.

Втім, на цьому історія не завершилася: пізніше «Акватон» подав позов ще й до Рівненського міськсуду щодо визнання дій державного виконавця під час проведення тієї пресконференції неправомірними і скасування складеного ним акту.

Після судових тяжб, 24 січня цього року Рівненський апеляційний суд задовольнив скаргу підприємства і зобов’язав Гідрометцентр спростувати інформацію щодо діяльності «Акватону», поширену 1 червня 2016 року на пресконференції, у такий же спосіб, у який її поширили.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено номерний знак ВК3898СО

У Рівному знайдено номерний знак від автомобіля ВК3898СО. Якщо він ваш - телефонуйте:

Загублено ключ від автомобіля Merсedes

11 січня 2023 у Рівному загубили ключ від автомобіля Merсedes. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте

Знайдено гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк

На вулиці Дубенській у Рівному знайшли гаманець і посвідчення водія Марії Степанюк. Загублене хочуть повернути власниці.   

Більше оголошень