Рівненських силовиків навчатимуть європейські спеціалісти

Спеціалісти та експерти Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні розпочали навчальну триденну презентацію для працівників прокуратури та поліції

Ця презентація включає передовий досвід країн Євросоюзу з питань протидії корупції, кіберзлочинності, розслідування фінансових кримінальних правопорушень, у тому числі відмивання коштів, здобутих злочинним шляхом, а також міжнародно-правового співробітництва.

Сьогоднішня презентація щодо особливостей функціонування кримінальної юстиції в окремих європейських країнах відбулась у конструктивній дружній атмосфері, її учасники обмінялись думками і досвідом.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень