На бурштинових землях ростиме льон. На Рівненщині китайці беруть в оренду 30 тисяч гектарів землі

На Рівненщині китайці розпочнуть вирощувати та переробляти льон. І не деінде, а в самому бурштиновому серці – Поліссі.  У Сарненському районі бізнесмени з «піднебесної» планують збудувати льонопереробний завод, а вирощувати льон у 5-ти північних районах нашої області. Як розповів голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, китайці в оренду візьмуть близько 30 тисяч гектарів землі для вирощування та переробки льону:

Землі підбираються відповідно після проведення аналізу ґрунтів,їхнього якісного хімічного складу. Проектом передбачено засіяння їх льоном і зі зміною приблизно в 5 років. Тобто після кожного року сіяння на окремих ділянках льону, буде орієнтовно 5 років, для того щоб земля знову набрала сили і відповідно підготовки земель до чергового посіву.

Варто зауважити, що будівництво заводу з переробки льону розпочнуть вже цьогоріч. Термін реалізації проекту – 5 років. А загальний обсяг інвестицій складе 20 мільйонів доларів.

Після завершення будівництва на підприємстві обіцяють створити близько 1000 робочих місць, 90% робітників будуть місцеві мешканці.

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень