Рівненських депутатів «штурмують» з «ДНР»: обранці подають звернення до СБУ

Зокрема, на особисті адреси всіх депутатів Рівненської обласної ради надійшло підозріле звернення

Відправником є громадська організація «Асоціація спорту, культури, екології та туризму «Аматор», що зареєстрована в Донецькій області, в місті Комсомольськ, що нині перебуває під контролем сепаратистів.

Стосувалося звернення ухваленого на останній екологічній комісії облради звернення до Верховної Ради про обмеження підводної риболовлі на території Рівненської області.

«ДНРівці», звинуватили Рівненських депутатів у зловживанні службовим становищем та в поваленні конституційного ладу. А все через те, що вищезгадана громадська організація - проти заборони підводного полювання. Вони в своєму зверненні виклали навіть екологічні висновки на підтвердження своєї думки.

Тож на засіданні президії обласної ради депутати ухвалили рішення звернутися з відповідною заявою до СБУ, - розповідає заступник голови обласної ради Олексій Бучинський:

В нас питання: Чи є ще в них інша інформація про депутатів? Домашні адреси, поштові, особиста інформація, що не є публічною. І чия ще є інформація? Можливо силовиків, можливо когось іще. І звідки в них інформація, яку неможливо знайти, не передавши її з території Рівненської області, і в інтернеті неможливо знайти.

Зазначимо, що звернення було надіслане на особисті поштові скриньки всіх депутатів Рівненської обласної ради.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено посвідчення водія

Знайдено посвідчення водія на прізвище Ярошик Олександр.  

Знайдено паспорт

Знайдено паспорт на прізвище Єфімчук Анастасія.    

Загублено документи на Войцеховський

Загублено документи на прізвище Войцеховський Віталій. Прохання повернути загублене за винагороду.  

Більше оголошень