Депутата Рівнеради звинувачують у тиску на чиновників

Зокрема, таку заяву зробив колектив «Рівненського експертно-технічного центру Держпраці»

До журналістів звернулися представники підприємства зі скаргою на те, що депутат Рівненської міської ради Роман Стасюк чинить на них тиск. Зокрема, як ідеться в листі, пдписаному членами колективу, він вимагає від них видати ТОВ «АРМ-ЕКО», що займається технічним обслуговуванням та ремонтом ліфтів, спеціальний дозвіл на експлуатацію ліфтів. Втім, як запевняють у зверненні працівники, вони не можуть надати такий документ, тому що не мають юридичних стосунків з компанією.

Також, як пояснюють в державному підприємстві, Роман Стасюк лобіює інтереси підприємства тому, що є його засновником та колишнім директором.

Пожалілися представники «Рівненського експертно-технічного центру Держпраці» і на те, що депутат ображає честь та гідність працівників, розповідаючи журналістам неправдиву інформацію про директора та саме підприємство.

Повідомили також і про інцидент з ліфтами у місті Вараш. Адже, як заявляв Роман Стасюк в ефірі одного з місцевих телеканалів, через директора «Рівненського експертно-технічного центру Держпраці» може зупинитися близько 200 ліфтів в місті. Як пояснюють в зверненні, насправді, зупинка може статися через заборгованість Кузнецовського міського комунального підприємства.

Тому, колектив «Рівненського ЕТЦ» звернувся до ЗМІ з проханням висвітлювати інформацію про цей конфлікт об’єктивно та з обох сторін.

Кореспондент Радіо Трек декілька разів телефонував до Романа Стасюка, аби почути його думку та коментар з цього приводу, втім, на дзвінки депутат так і не відповів.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень