ON-LINE

Новий губернатор Рівненщини!? Радикальний поворот

середа, 23 грудня 2015
Зміна керівника РОДА передбачатиме і зміну голови обласної Ради

Українська політика - це політика телевізійного шоу та кулуарних домовленостей. У ній завжди мало публічності, але завжди багато показного, а з іншого боку – таємного.

Можливо воно всюди так і ми дарма нарікаємо, але результати, що їх демонструє Україна та наш політикум останніми роками, явно не надихає.

Зате, можливо, Вас надихнуть нові відомості з коридорів влади.

За нашими даними, на Рівненщині може змінитися керівник РОДА.

Схема приблизно така:

Спочатку Віталій Чугунніков стає народним депутатом. Нинішній голова РОДА у 2014-му зупинився за кілька кроків від прохідного місця до ВРУ. З кожним роком мандат народного депутата стає все ближчим і ближчим. Тим паче, що незабаром планують якісь заміни в чинному уряді, а значить хтось із чинних парламентарів – членів БПП – цілком може отримати направлення в уряд.

Нового голову РОДА призначають за квотою… «Радикальної партії». Найвірогідніше, це буде Роман Стасюк – керівник «АРМ-ЕКО» та голова Рівненської міської організації «Радикальної партії Олега Ляшка».

Треба визнати, що Роман Стасюк таки має управлінський досвід. Напевно – найбільший серед рівненських «радикалів». Однак, тут виникає колізія: і Рівненську обласну раду, і РОДА в одні партійні руки віддавати не будуть.

Посаду голови обласної ради віддадуть – БПП. Але хто ж може претендувати на цю посаду, якщо Юрія Благодиря вже призначили головою бюджетної комісії облради?

Наші джерела не виключають, що обласна рада переголосує усе пакетом: Юрія  Благодиря (БПП) зроблять головою ради, Миколу Кучерука («Батьківщина») – оберуть головою бюджетної комісії.

Хоча можливий і несподіваний кульбіт в особі … Михайла Кириллова (чинного депутата обласної ради від БПП), якого знову оберуть головою Рівненської обласної ради, залишивши Юрія Благодиря керувати бюджетною комісією. Як нам сказали:

У цій ситуації багато залежатиме від позиції «радикалів», і про що саме вони остаточно домовляться у Києві.

 

Микола Кульчинський

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному шукають власників свідоцтва про шлюб і техпаспорта

    У Рівному у кав’ярні за адресою Кавказька, 2 відвідувачі залишили документи....
  • Зник Папуга

    Сьогодні в районі села Біла Криниця зник ручний папуга сірого кольору з червоним хвостом,...
  • Втрачено сумку та гаманець з документами

    Напередодні ввечері з автомобіля, що стояв біля приймального відділення дитячої лікарні на...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного