Рівненського юнака відібрали у «Школу Кличків». Тепер він ініціює свою «Школу успіху»

І зібрати на неї юнацтво планує вже у ці вихідні

15-річний Дмитро Каштан з Рівного (на фото вгорі) торік закінчив школу №13, а тепер є студентом-першокурсником Рівненського коледжу економіки і бізнесу за спеціальністю «ресторанно-готельна справа». Заповнити заявку на участь у «Школі успіху» Фонду Кличків його підштовхнула мама, коли їхня родина ввечері сиділа перед телевізором і почула про таку можливість. Щоправда, дійти до фінішу Дмитро не сподівався:

"Конкурс проводився у три етапи. Перший етап – треба було записати відео про себе і заповнити анкету. Потім з 2 тисяч дітей, які брали участь, вийшло у  півфінал лише 300.

 

Далі був другий етап – представники фонду робили з нами телефонні інтерв’ю.

 

Після другого етапу я вже думав, що не пройду. Але через деякий час на «Нову пошту» прийшов лист, що я став фіналістом. Так я дізнався, що виграв у цьому проекті".

Так Дмитро – єдиний з Рівненщини - потрапив у число 100 відібраних молодих людей з усієї України для участі у «Школі успіху» Кличків. Влітку під Києвом у таборі протягом 10 днів вони слухали лекції на бізнес-тематику, зустрічалися з відомими людьми, які давали поради, як реалізувати себе у житті і досягнути успіху. 

Надихнувшись побаченим і почутим, Дмитро вирішив використати набутий досвід і влаштувати локальну «Школу успіху» для 15-17 річних у Рівному. І вже у ці вихідні, 3-4 листопада, тут відбудуться перші заняття.

Щоб потрапити на проект, треба написати Дмитру в "Інстаграм" і заповнити анкету.

 

У четвер-п'ятницю хлопець обіцяє повідомити кожного, коли і куди приходити на заняття.

 

Навчання у "Школі успіху" від Дмитра Каштана, як і в аналогічному освітньому проекті Кличків – безплатне.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень