![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
І зібрати на неї юнацтво планує вже у ці вихідні
15-річний Дмитро Каштан з Рівного (на фото вгорі) торік закінчив школу №13, а тепер є студентом-першокурсником Рівненського коледжу економіки і бізнесу за спеціальністю «ресторанно-готельна справа». Заповнити заявку на участь у «Школі успіху» Фонду Кличків його підштовхнула мама, коли їхня родина ввечері сиділа перед телевізором і почула про таку можливість. Щоправда, дійти до фінішу Дмитро не сподівався:
"Конкурс проводився у три етапи. Перший етап – треба було записати відео про себе і заповнити анкету. Потім з 2 тисяч дітей, які брали участь, вийшло у півфінал лише 300.
Далі був другий етап – представники фонду робили з нами телефонні інтерв’ю.
Після другого етапу я вже думав, що не пройду. Але через деякий час на «Нову пошту» прийшов лист, що я став фіналістом. Так я дізнався, що виграв у цьому проекті".
Так Дмитро – єдиний з Рівненщини - потрапив у число 100 відібраних молодих людей з усієї України для участі у «Школі успіху» Кличків. Влітку під Києвом у таборі протягом 10 днів вони слухали лекції на бізнес-тематику, зустрічалися з відомими людьми, які давали поради, як реалізувати себе у житті і досягнути успіху.
Надихнувшись побаченим і почутим, Дмитро вирішив використати набутий досвід і влаштувати локальну «Школу успіху» для 15-17 річних у Рівному. І вже у ці вихідні, 3-4 листопада, тут відбудуться перші заняття.
Щоб потрапити на проект, треба написати Дмитру в "Інстаграм" і заповнити анкету.
У четвер-п'ятницю хлопець обіцяє повідомити кожного, коли і куди приходити на заняття.
Навчання у "Школі успіху" від Дмитра Каштана, як і в аналогічному освітньому проекті Кличків – безплатне.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
«Зробіть, щоб ваша дитина світилася», - Патрульна поліція Рівненщини
На Рівненщині зросла кількість хворих на кір
Наркотичні знеболення дітям: на Рівненщині понад півтисячі дітей, які потребують паліативної допомоги
«Мамо! Тату! Я тут!», - на Рівненщині поліцейські звертаються до батьків
У мережі з'явився ролик про НУШ на Рівненщині (ВІДЕО)
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК