У мережі з'явився ролик про НУШ на Рівненщині (ВІДЕО)

Фото ілюстративне

Успішним старт Нової української школи на Рівненщини вважають освітяни краю. Про це навіть фільм зняли.

Реформа у галузі дала можливість нарешті виховувати справжнє покоління українців, які зможуть застосовувати свої знання у житті.

До того ж у новому освітньому середовищі на Рівненщині почали розвивати інклюзію, зазначив начальник обласного управління освіти Григорій Таргонський під час урочистостей з нагоди відзначення Дня працівника освіти:

Для старту Нової української школи цього року виділено безпрецедентну суму. Лише для Рівненської області виділили 57 млн гривень. З них більше 41 млн на оснащення НУШ, та 17 млн на перепідготовку вчителів. Постало питання створення інклюзивного середовища. На сьогодні вже прийняли рішення про створення 22 інклюзивно-ресурсних центрів.  Нині на Рівненщині вже функціонує інклюзивне навчання у 223-х школах, а це 462 інклюзивних класи у яких навчається 582 дитини із особливими освітніми потребами.

До слова, до кінця 2019 року в області має запрацювати 33 інклюзивні центри. Щодо грошей на наступний рік, то освяти області запевнили, що в держбюджеті заклали десятки мільйонів гривень на Нову українську школу та інклюзивне навчання особливих дітей.

Цьогоріч в області понад 18 тисяч дітлахів вперше сіли за шкільні парти.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Загублено паспорт

Загублено паспорт на прізвище Сульжук Сергій. Прохання повернути втрачене за винагороду.      

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Знайдено техпаспорт

Знайдено техпаспорт на автомобіль «Мазда». Тому, хто загубив, прохання телефонувати:  

Більше оголошень