Рівненський «Верес» поступився одеситам. Але Вірт задоволений

Якщо команда гратиме так самовіддано і в чемпіонаті - в нас все буде гаразд (с)

«Верес» та «Чорноморець» в очному протистоянні розіграли третє-четверте місце на Winter Cup.

У підсумку, основний час зустрічі завершився внічию - 2:2. У серії пенальті перемогу святкували футболісти «Чорноморця» - 4:2.

Не реалізували пенальті Гончаренко (воротар) та Шестаков.

Одесити посідають третє місце на турнірі.

Головний тренер рівненського «Вереса» Юрій Вірт прокоментував гру команди у матчі проти одеського Чорноморця та підсумував виступ червоно-чорних на Winter Cup у Туреччині.

- Бойова гра. Задоволений першим таймом. Після перерви десь не розібралися в епізоді із голом Морозюка. І цей м'яч психологічно нас дещо надломив. Дещо зламалася структура гри і після чотирьрх замін. Не те робили футболісти, чого я від них просив.

Багато помилок в елементарних ситуаціях. Чорноморець нас переважав у другому таймі, могли пропустити і третій гол.

Ми йшли вперед великими силами, проявили характер, знайшли момент і зрівняли рахунок. Це радує.

Губимо концентрацію в ситуаціях, коли нам забивають голи. Потрібно допрацьовувати до кінця. Суперники карають нас за помилки.

Загалом це був хороший турнір. Якщо команда гратиме так самовіддано і в чемпіонаті - в нас все буде гаразд.

Щодо готовності команди - у фізичному плані ми виглядаємо дуже добре. Треба працювати над атакуючими діями. Є проблеми з останньою передачею. Є, над чим працювати.