Рівненський ЦНАП відзначили у Міністерстві цифрової трансформації

Керівниця Центру надання адмінпослуг Наталія Хомич та її команда – одні з кращих в Україні

Рівненський ЦНАП, що на майдані Просвіти, 2 в м.Рівне
Рівненський ЦНАП, що на майдані Просвіти, 2 в м.Рівне

Рівненський ЦНАП став першим в Україні, де почали здійснювати електронну реєстрацію підприємців на порталі «ДІЯ». За це керівниця центру надання адмінпослуг Наталія Хомич днями отримала лист-подяку від Міністерства цифрової трансформації.

– Мені було надзвичайно приємно отримати такий лист.

 

Цей лист-подяка – за впровадження технологій саме по «Дії».

 

Це онлайн-реєстрація, ID-14, шерінг документів, онлайн реєстрація та зняття з реєстрації місця реєстрації черезх портал «Дія», оплата через QR-код в додатку «Дія» тощо, - розповіла у коментарі Радіо ТРЕК Наталія Хомич.

Також Міністерство окремо відзначило державних реєстраторів фізичних та юридичних осіб-підприємців, які першими в України почали обробляти заявки через «Дію», зауважила керівниця Рівненського ЦНАПу.

На сьогодні через цей мобільний застосунок у Центрі надання адмінпослуг доступні 8 послуг, включаючи є-Малятко, в якому одна заява передбачає відразу 10 сервісів. Загалом же у ЦНАПі, який обслуговує всю Рівненську тергромаду, доступні 263 послуги.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень